Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu

(0 inceleme)
₺12,000.00
res

Sevgili Fonksiyonel Tıp  Yaşam Koçu Adayımız, 

Fonksiyonel tıp alanında Türkiye’nin öncü kuruluşu Fonksiyonel Tıp Platformu’nu seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz. Sonbahar dönemi eğitimimiz  16 Kasım ile 27 Aralık 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir.

Sizlerle, Fonksiyonel Tıp Platformu çatısı altında birlikte olmak, Fonksiyonel Tıp uygulamalarının önemli bir sac ayağını oluşturan KOÇLUK sürecinize en iyi katkıyı sağlamak için; Birinci ve İkinci Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu Programımız ile edindiğimiz deneyimler ve yaşanan pandemi ile birlikte değişen koşulları göz önüne alarak; Programımız içeriğinde bazı değişiklikler yaptık.

Koçluk, Sağlık, Beslenme modülleri ve Destek Eğitimle olmak üzere toplam 4 modülden oluşan program ile ilgili detaylı programa sayfanın devamındaki PDF den inceleyebilirsiniz.

MODÜLLER:

1) Koçluk Modülü’müz ICF onaylı bir koçluk okulu işbirliği ile 40 saat canlı yayın, 20 saat staj, 20 saat okuma içerecek.

Koçluk Modülü’ndeki dersler sadece canlı ve kamera açık olacaktır, tüm derslere canlı katılım zorunludur. (Çok özel durumlar için eksik kalan dersler imkanlar ölçüsünde bir sonraki grup ile telafi edilmesi için yardımcı olunmaya çalışılacaktır, devamsızlık oranı %20 den fazla ise koçluk eğitiminin tekrar alınması gerekebilir. İkinci kez alınacak eğitim için ilave ücret ödemesi yapılması gerekecektir)

Tüm Modüllerin alınması zorunlu olmakla beraber, sadece Koçluk Modülü’nden muafiyet, ICF Onaylı bir Koçluk Okulundan alınan en az 80 saatlik ASCTH veya ACTP Koçluk Belgesini ibraz edenler için söz konusu olabilecektir.

Koçluk Modülü’ndeki dersler için iki ayrı tarih opsiyonu bulunmaktadır. (Lütfen size uygun gün ve saatler için grubunuzu seçiniz.)

Koçluk Modülü Opsiyon1: Birinci Grup: 21 Kasım-6 Aralık

(Cuma, Cumartesi, Pazar)

·       21-22 Kasım Cumartesi Pazar 09:00 – 15:00

·       27-28-29 Kasım Cuma Cumartesi Pazar 09:00 – 15:00

·       4-5-6 Aralık Cuma Cumartesi Pazar 09:00 – 15:00

Koçluk Modülü Opsiyon 2 İkinci Grup: 12 Aralık–27 Aralık 

(Haftaiçi akşam ve Cumartesi Pazar)

·       12-13 Aralık Cumartesi Pazar 09:00 – 15:00

·       16-17 Aralık Çarşamba Perşembe 19:00 – 22:00 

·       19-20 Aralık Cumartesi Pazar 09:00 – 15:00

·       23-24 Aralık Çarşamba Perşembe 19:00 – 22:00

·       26-27 Aralık Cumartesi Pazar 09:00 – 15:00

2) Sağlık Modülü’müz bizzat Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy’un sunumlarıyla toplam 20 saatlik eşsiz bir program olup fonksiyonel tıp yaklaşımının tüm inceliklerini öğrenebileceğiniz bir programdır. 

3) Beslenme Modülü’müz 10 saat olup, Dyt. İlker Pazarbaşı ile birlikte çok detaylı bilgiler alacağınız bir program olarak hazırlandı. 

4) Destek Eğitimler Modülü’müz 26 saat süren bir program ile sizlere yeni ufuklar açacağına inandığımız, ruh-beden-zihin bakış açısı ile önemsediğimiz konu başlıklarında uzman kişiler ile işbirliği içinde yapılandırılmıştır. Yoga, meditasyon, nefes, aromaterapi, fitoterapi, mindfulness, spor, sağlıklı mutfak, zehirsiz ev, vb. bu başlıklardan bazıları.

Sağlık, Beslenme ve Destek Modülleri’ndeki dersler canlı veya kayıttan sunulacak, sunum sonunda canlı soru-cevap olacak ve alınan kayıt üç ay boyunca platform web sayfası üzerinden özel şifre ile izlenebilecektir. (Koçluk modülünde kayıttan izleme yapılamıyor hatırlatmakisteriz)

Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu Programımız ’da yer alan Koçluk başlığındaki eğitim 30’ar kişilik gruplardan oluşacak iki ayrı tarih olmak üzere dizayn edilirken, Sağlık, Beslenme ve Destek Eğitimlerimiz 30+30 gruplar birleştirilerek ortak günlerde gerçekleştirilecektir. 

Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu Programımızın sonunda teorik ve pratik uygulamaları tamamlayan katılımcılara iki ayrı sertifika verilecektir. 

Fonksiyonel Tıp Platformu KOHEF Koruyucu Hekimlik ve Fonksiyonel Tıp Derneği ile işbirliği içinde Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu Sertifikası

Uluslararası ICF ASCTH onaylı Coachteam Optimal Yaşam Koçluğu Eğitim Sertifikası

Sertifikalar ile ilgili önemli notlar:

Kayıt esnasında ICF Uluslararası ASCTH veya ACTP Koçluk Belgesini ibraz edenler, Koçluk Modülü’nden muaf tutulursa; “Uluslararası ICF ASCTH onaylı Coachteam Optimal Yaşam Koçluğu Eğitim Sertifikası” verilmeyecektir.

Fonksiyonel Tıp Platformu KOHEF Koruyucu Hekimlik ve Fonksiyonel Tıp Derneği ile işbirliği içinde Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu Sertifikası” Fonksiyonel Tıp Platformu nezdinde tanımlı olup, Bakanlık, Uluslararası Bir Kurum, ya da Üniversite tarafından onaylı bir belge değildir.

ICF Onaylı bir koçluk okulundan en az 80 saatlik ASCTH veya ACTP Sertifikası olanlar için, Koçluk Modülü’nden muafiyet ile birlikte program ücretinde 3000 TL indirim yapılacaktır.

Fonksiyonel Tıp Platformu (FT Platformu) ve KOHEF iş birliği ile 2020 yılında organize edilen bu eğitim programı Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçu olmak isteyenlere yönelik özel bir programdır.

Sizi de fonksiyonel tıp ailesi içerisinde  görmekten memnun olacağız.

 

Fonksiyonel Tıp Platformu – KOHEF Koruyucu Hekimlik ve Fonksiyonel Tıp Derneği

Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu Programı 

Eğitim Özellikleri

  • Dersler 57
  • Sınavlar 0
  • Süre 146 Saat
  • Yetenek seviyesi Tüm seviyeler
  • Dil Türkçe
  • Öğrenciler 134
  • Değerlendirme Evet

Fonksiyonel Tıp Platformu, 2019 yılı başından itibaren hekimlere, diyetisyenlere, eczacılara, fizyoterapistlere, osteopatlara yönelik sertifikasyon programları düzenleyen fonksiyonel tıp eğitiminde Türkiye'nin en önemli platformudur.

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
₺12,000.00

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir