Sizlere mail yoluyla kullanıcı adınız ve şifreniz bildirilmiş olması gerekiyor. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmiyorsanız iletişim bölümündeki mail yada telefon numarısından bize ulaşabilirsiniz.
Eğer online eğitim ödemesini yaptıysanız iletişim bölümündeki numaradan yada mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Şifrenizi yada kullanıcı adınızı güncellemeniz gerekiyor olabilir.
Hayır. Öncelikle Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel prensipler modülünü almanız gerekmektedir.Yılda bir kere düzenlenen giriş modülünü online eğitim olarak da alabilirsiniz.Online eğitim olarak almak için https://fonksiyoneltipegitimi.com/ dan online ödeme bölümünden alabilirsiniz.
Fonksiyonel tıp yaklaşımını, sizlere günlük hekimlik pratiğine kolayca uyarlanabilecek bir formda aktarabilmek için, Eğitimlerimizi, farklı branşlardaki akademisyenlerden oluşan geniş bir eğitici kadroyla birlikte vermek ve multidisipliner tartışma panelleriyle en doğru bilgiye kolektif olarak ulaşabilmek için, Fonksiyonel tıp eğitimi almış ve almakta olan herkesin birbirlerine yardımcı olabileceği, kendini güvende hissedeceği ve sürekli destek alabileceği bilimsel bir platform oluşturmak için, Sadece hekim gücünün ve zamanının yetemeyeceği durumlar için fonksiyonel tıp uygulayıcısı hekimler ile birlikte çalışabilecek fonksiyonel tıp diyetisyenleri ve fonksiyonel tıp sağlık koçları yetiştirerek daha fazla insanın bu yeni tıp yaklaşımından istifade edebilmesi için, Üniversite iş birlikleri ile araştırma ve eğitim amacıyla Enstitüler kurmak için, Fonksiyonel tıp uygulamalarının ülkemizde ve tüm dünyada standart tıp ekolü haline geldiği, insanların çok daha sağlıklı ve mutlu olduğu günleri hayal ederek bu platformu kurduk. Bu hayalimize siz de ortak olmak ve geleceğin bütünsel tıbbını bugünden öğrenmek ister misiniz? Cevabınız EVET ise, Fonksiyonel Tıp ailemize hoş geldiniz.
Öncelikle Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel Prensipler eğitimini online eğitim olarak almış olmanız gerekmektedir.
https://fonksiyoneltipegitimi.com/ linkinden online olarak katılmak istediğiniz eğitimin ödemesini yaparak satın alabilirsiniz.

Bu web sitesi online olarak Fonksiyonel tıp Eğitimi almak isteyen kursiyerler için düzenlenmiştir. Web sitesine şifre ile giriş yaptıktan sonra eğitimlerinize ulaşmak için sağ üst köşedeki “Video Eğitimleri ve PDF ler” bölümünü kullanabilirsiniz.

Sorularınız Listede Yok Mu?