Eczacılara, fizyoterapistlere ve osteopatlara özel FT Eğitimi-(21-22 EYLÜL 2019)-Modül_1

(0 inceleme)
₺2,400.00
eczacılık

Eczacılara, fizyoterapistlere ve osteopatlara özel olarak oluşturduğumuz Fonksiyonel Tıp Eğitimleri  2019 yılının Eylül ayında başlıyor.  Eğitim içeriğimizi  başta Institute For Functional Medicine (IFM) olmak üzere Amerika ve Almanya’nın saygın programlarının içeriklerinden yaralanarak tamamen özgün bir biçimde oluşturduk. Pratik yaklaşımları Türkiye gerçeklerine uygun şekilde dizayn ettik. Bu sayede yurt dışında ancak on binlerce dolar vererek alınabilecek eğitimlere kolaylıkla ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu Eğitimleri, KOHEF Derneği (Koruyucu Hekimlik ve Fonksiyonel Tıp Derneği) tarafından da desteklenmektedir.

Eğitim Platformumuzda eğitimleri büyük oranda bizzat verecek olan hocamız Doç. Dr. Mehmet Mahir ATASOY, bu eğitimleri IFM de tamamlayarak sertifikasyon sürecini tamamlamış olan iki hekimden biridir. Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu eğitim programında ilgili branş akademisyenleri ve konularında uzman olan hekimler ile birlikte pratik bilgiler ile dolu bir eğitim içeriği sizler için hazırlandı. Temel Prensipler eğitimi ve toplam 2 ileri Modül eğitimleri 4 ay sürüyor. Planlanan eğitim tarihleri: 2019 yılı içinde  Eylül-Ekim-Aralık. Tüm Modüller 2019 yılı içinde bitiyor. Her modülde katılım sertifikası verilecek ve 3 modülü tamamlayanlara ise tüm eğitimleri tamamladıklarına dair özel bir sertifika verilecektir.

Eczacılar, fizyoterapistler ve osteopatlar  için düzenlenmiş olan Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel Prensipler Modülü’nde, fonksiyonel tıp bakış açısı tüm sistemler özet olarak incelenecek. Fonksiyonel bakış açısı ile kronik inflamatuar hastalıklara yaklaşım ile ilgili olarak temel bilgiler verilecek. Metabolik ve genetik özelliklerin ve ileri biyokimyasal testlerin katkısı ve detaylı anemnez ile kişiye özel olan ve geleceğin tıbbı olarak adlandırılan fonksiyonel tıbbın temeli prensipleri anlatılacak.

 

Eğitim Özellikleri

  • Dersler 9
  • Sınavlar 0
  • Yetenek seviyesi Tüm seviyeler
  • Dil Türkçe
  • Öğrenciler 76
  • Değerlendirme Evet

Fonksiyonel Tıp Platformu, 2019 yılı başından itibaren hekimlere, diyetisyenlere, eczacılara, fizyoterapistlere, osteopatlara yönelik sertifikasyon programları düzenleyen fonksiyonel tıp eğitiminde Türkiye'nin en önemli platformudur.

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
₺2,400.00

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir